Sensore automatico operatum: machina manuum disinfectionis sine tactu destinata est ad nebulas purgandi liquore vel alcohole, et dosin automaticam nebulae praebendam, quae disinfectionem manuum celerem et facilem permittit et optimam hygienem manuum assequitur.
Commodum et Hygienicum: tantum manum sub sensore pone ut dispensatorem saponis incipias, infectionem cruciatam efficaciter vitare potes sine dispensatore saponis tangendo. Aptum locis publicis ut officiis, deversoriis, valetudinariis, institutionibus medicis, scholis, etc.
| Numerus rei: | DAZ-BOX cum Basi Solaria |
| Magnitudo Producti: | 410x200x120mm |
| Color: | Argentum |
| Capacitas: | 2500ml |
| Materia: | Metallum pulvere obductum |
| Tempus Dispensationis: | 0.2-0.5s |
| Distantia Dispensationis | 1.5-3 pollices |
| Basis in solo: | Materia Ferculi: Metallum pulverulentum obductum Materia Tubi: Aluminium cum pulvere obducto Materia Basis Stativi: Chalybs cum pulvere obducto |
| Typus Antliae: | Gutta/Aspersio/Spuma (vel fortasse: Spuma) |
| Copia Electrica 1: | Electrica DC |
| Copia Electrica 2: | Quattuor pilae magnitudinis C |
| Ampla Vita Batteriae: | >30,000 Cycli |
| Certificatum | CE, RoHS, FCC |
| Sarcina: | 1set/carton |
| Magnitudo Scatulae: | 47 × 36.5 × 39.5 cm |
| Boreoccidentalis/Groupoccidentalis: | 9.5/10.35 kg |




Ab initio suo, officina nostra producta primae classis mundialis evolvit, principio adhaerens.
Qualitatis primum. Nostra producta famam excellentem in industria et fidem pretiosam apud novos veteresque clientes adepta sunt.