Magna capacitas: hoc dispensatore automatico medicamenti antiseptici manuum capacitatem magnam 1000 ml habet, aptum ad usum variorum liquidorum antisepticorum et medicamentorum antisepticorum manuum, ad usum cotidianum et professionalem, perfectum domi, deversoriis, valetudinariis, vel aliis locis publicis.
Commodum et Hygienicum: tantum manum sub sensore pone ut dispensatorem saponis incipias, infectionem cruciatam efficaciter vitare potes sine dispensatore saponis tangendo. Aptum locis publicis ut officiis, deversoriis, valetudinariis, institutionibus medicis, scholis, etc.

| Numerus rei: | F1307 cum basi in pavimento |
| Magnitudo Dispensatoris Saponis: | 120x120x260 mm |
| Color Dispensatoris Saponis: | Albus |
| Capacitas Dispensationis Saponis: | 1000ml |
| Materia Dispensationis Saponis: | Plasticum machinale ABS virginale centum per centum |
| Lagena Saponis Dispensatrix: | Replendabilis |
| Pondus Dispensatoris Saponis: | 0.90kg |
| Potestas a: | Pila magnitudinis 4*C vel adaptator 110V/220V |
| Basis in solo: | Materia Ferculi: Metallum pulverulentum obductum Materia Tubi: Aluminium cum pulvere obducto Materia Basis Stativi: Chalybs cum pulvere obducto |
| Typus Antliae: | Optionalis (Antlia Pulveris/Guttae/Spumae) |
| Dosis Usus: | Antlia 1-Liquida: 1ml Quotiescumque |
| Antlia Spumae Duae: 0.8ml Quotiescumque | |
| Antlia trium pulveris: 0.8ml singulis vicibus | |
| Certificatum: | CE, ROHS, FCC |
| Sarcina: | 1set/carton |
| Magnitudo Scatulae: | 36×34×20cm |
| Boreoccidentalis/Groupoccidentalis: | 5.6/6.2 kg |
Ab initio suo, officina nostra producta primae classis mundialis evolvit, principio adhaerens.
Qualitatis primum. Nostra producta famam excellentem in industria et fidem pretiosam apud novos veteresque clientes adepta sunt.