Video
Specificatio
| Numerus rei: | Chalybs Inoxidabilis F1303 |
| Magnitudo Producti: | 120x120x260 mm |
| Color: | Albus |
| Capacitas: | 1000ml |
| Materia: | Chalybs Inoxidabilis |
| Lagena: | Replendabilis |
| Pondus Producti: | 1.25 kg |
| Potestas a: | Pila magnitudinis 4*C vel adaptator 110V/220V |
| Installatio: | Basis Muralis/Solaris |
| Typus Antliae: | Optionalis (Antlia Pulveris/Guttae/Spumae) |
| Dosis Antliae: | Antlia 1-Liquida: 1ml Quotiescumque |
| Antlia Spumae Duae: 0.8ml Quotiescumque | |
| Antlia trium pulveris: 0.8ml singulis vicibus | |
| Certificatum: | CE, ROHS, FCC |
| Sarcina: | 1 frusta/capsa fusca; 15 frusta/carton |
| Magnitudo Scatulae: | 65.5 × 41 × 29 cm |
| Boreoccidentalis/Groupoccidentalis: | 19.50/20.50 kg |
Index sarcinarum:
Dispensator x1
Funiculus USB x1
Manuale x1
Fibula sustentans x1
Cochleae ad parietem figendum x2
Applicatio:
Dispensator saponis automaticus sine tactu Siweiyi late ad manus disinfectionem in domibus, officiis, deversoriis, mercatibus, scholis, nosocomiis, etc. adhibetur, et ad usum privatum et publicum praesto est.
Quaestiones Frequentes
Q: Qualitasne garantitur?
A: Plus quam decem annos experientiae in productione et venditione habemus, et omnia producta duodecim mensium cautionem habent.
Q: Possumusne exempla tantum ad probationem ordinare antequam ordinem ponamus?
A: Certe, ordo exemplaris nobis acceptus est.
Q: Quam rationem solutionis accipitis?
A: Conditiones consuetae: T/T antea. Magna summa: L/C ad conspectum.
Parva summa, sicut pretia exempli: Paypal et Western Union.
Q: Quomodo merces plerumque mittitis? Et quanto tempore ad tradendum requiritur?
A: Pro exemplaribus et parvis mandatis, per celerem traditionem, plerumque dies tres ad quinque consumendo. Pro magnis mandatis, si cito opus est, merces per aera mittere possumus. Si vecturam servare vis, eas per mare mittere possumus, circiter dies triginta ad quinquaginta consumendo, pro destinatione tua.
Q: Accipitisne OEM et ODM?
A: Ita, producta, inscriptiones, sarcinam accommodare possumus.
Ab initio suo, officina nostra producta primae classis mundialis evolvit, principio adhaerens.
Qualitatis primum. Nostra producta famam excellentem in industria et fidem pretiosam apud novos veteresque clientes adepta sunt.