Video
Specificatio
| Numerus rei: | DAZ-BOX |
| Magnitudo Producti: | 410x200x120mm |
| Color: | Argentum |
| Capacitas: | 2500ml |
| Materia: | Metallum pulvere obductum |
| Tempus Dispensationis: | 0.2-0.5s |
| Distantia Dispensationis | 1.5-3 pollices |
| Installatio: | Superficie mensae/pariete affixum/stabum pavimenti |
| Typus Antliae: | Gutta/Aspersio/Spuma (vel fortasse: Spuma) |
| Copia Electrica 1: | Electrica DC |
| Copia Electrica 2: | Quattuor pilae magnitudinis C |
| Ampla Vita Batteriae: | >30,000 Cycli |
| Certificatum | CE, RoHS, FCC |
| Sarcina: | 1 arca fusca; 2 arcae/carton |
| Magnitudo Scatulae: | 45.5 × 25 × 18.5 cm |
| Boreoccidentalis/Groupoccidentalis: | 2.80/3.15kg |
| Index Sarcinarum | |
| dispensator | 1 |
| Funiculus USB | 1 |
| Manuale | 1 |
| Fibula sustentans | 1 |
| Cochleae ad parietem figendas | 2 |

Quaestiones Frequentes
Q: Possumusne exempla tantum ad probationem ordinare antequam ordinem ponamus?
A: Certe, ordo exemplaris nobis acceptus est.
Q: Quam rationem solutionis accipitis?
A: Conditiones consuetae: T/T antea. Magna summa: L/C ad conspectum.
Parva summa, sicut pretia exempli: Paypal et Western Union.
Q: Quomodo merces plerumque mittitis? Et quanto tempore ad tradendum requiritur?
A: Pro exemplaribus et parvis mandatis, per celerem traditionem, plerumque dies tres ad quinque consumendo. Pro magnis mandatis, si cito opus est, merces per aera mittere possumus. Si vecturam servare vis, eas per mare mittere possumus, circiter dies triginta ad quinquaginta consumendo, pro destinatione tua.
Q: Possumne nostrum logo in producto et involucro facere? Quomodo faciam?
A: Quaeso, fasciculos LOGO altae resolutionis et requisita praebe; delineationes tibi confirmandas faciemus. Post confirmationem tuam acceptam, duo vel tria exempla tibi iterum confirmanda faciemus.
Ab initio suo, officina nostra producta primae classis mundialis evolvit, principio adhaerens.
Qualitatis primum. Nostra producta famam excellentem in industria et fidem pretiosam apud novos veteresque clientes adepta sunt.