Video
Specificatio
| Numerus rei: | K9 Pro Plus cum Wifi per applicationem Tuya |
| Magnitudo Producti: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Tensio electrica: | 5V 2A |
| Capacitas: | 1200ml |
| Distantiam Mensurans: | 2-10 cm |
| Volumen Soni: | Gradus 1-4 Adaptabilis |
| Dosis: | 0.1-2ml adaptabilis |
| Installatio: | Murum Affixum, Mensae, Basis Tripodis |
| Typus Antliae: | Optionalis (Antlia Pulveris/Guttae/Spumae) |
| Spatium Mensurae: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura Alarmae: | Adaptabilis |
| Certificatum: | CE, ROHS, FCC |
| Emissio in decem et octo linguis: | |
| Sinica, Anglica, Hispanica, Iaponica, Lusitana, Coreana, Germanica, Francogallica, Russica, Italica, Arabica, Tucica, Thailandica, Cambodiensis, Indonesiaca, Bengalica, Hindica, Vietnamica | |
| Sarcina: | 1 frusta/capsa colorata; 9 frusta/cartolina |
| Arca Colorum Includit: | Dispensator 1, alveus stillationis 1, libellus manualis 1, funiculus USB 1, cochleae murales 2. |
| Magnitudo Arcae Coloris: | 15.5 × 15.5 × 31.5 cm |
| Magnitudo Scatulae: | 49x495x36cm |
| Boreoccidentalis/Groupoccidentalis: | 9.45/11.60 kg |
| Commoda: | |
| * Linguas Mutare | * Dosis Adaptabilis |
| * Gradus Sonorum Adaptabilis | * Data mensurae temperaturae notanda sunt |
| * Capacitas Constituta | * Una applicatio potest functiones multiplices moderari |

Sensore automatico operatum: hoc dispensator purgatoris manuum sine tactu destinatum est ad purgatorem manuum vel alcoholem dispergendum, et dosin automaticam nebulae praebendam, quae disinfectionem manuum celerem et facilem permittit et contaminationem mutuam eliminat, optimam hygienem manuum assequens.
Stylus Muralis Affixus: dispensator saponis muralis affixus bene operatur ad superficiem mensae liberam servandam.
Pileis Operatur et Recargabilis: hoc dispensatore saponis alcoholicis pileis operatur, et etiam adaptatore potentiam accipere potest. (Adaptatore et pileis non instructum.)
Rete sine filo praesto est: per applicationem Tuya, quam ex telephoniis mobilibus tuis depromere potes, sustinetur. Hac, omnes functiones facile et commode moderari potes.
Ab initio suo, officina nostra producta primae classis mundialis evolvit, principio adhaerens.
Qualitatis primum. Nostra producta famam excellentem in industria et fidem pretiosam apud novos veteresque clientes adepta sunt.