Magna capacitas: hoc dispensatore automatico medicamenti antiseptici manuum capacitatem magnam 1200 ml habet, aptum ad usum variorum liquidorum antisepticorum et medicamentorum antisepticorum manuum, ad usum cotidianum et professionalem, perfectum domi, deversoriis, valetudinariis, vel aliis locis publicis.
Sensore automatico operatum: machina manuum disinfectionis sine tactu destinata est ad nebulas purgandi liquore vel alcohole, et dosin automaticam nebulae praebendam, quae disinfectionem manuum celerem et facilem permittit et contaminationem mutuam eliminat, optimam hygienem manuum assequens.


| Numerus rei: | K9 Pro Dual |
| Magnitudo Producti: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Tensio electrica: | 5V 2A |
| Capacitas: | 1200ml |
| Distantiam Mensurans: | 2-10cm |
| Volumen Soni: | Gradus 1-4 Adaptabilis |
| Dosis: | 0.1-2ml adaptabilis |
| Installatio: | Murum Affixum, Mensae, Basis Tripodis |
| Typus Antliae: | Optionalis (Antlia Pulveris/Guttae/Spumae) |
| Spatium Mensurae: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura Alarmae: | Adaptabilis |
| Certificatum: | CE, ROHS, FCC |
| Emissio in decem et octo linguis: | |
| Sinica, Anglica, Hispanica, Iaponica, Lusitana, Coreana, Germanica, Francogallica, Russica, Italica, Arabica, Tucica, Thailandica, Cambodiensis, Indonesiaca, Bengalica, Hindica, Vietnamica | |
| K9 Pro Duplex Sarcina: | 1 frusta/capsa colorata; 9 frusta/cartolina |
| Una arca colorata continet: dispensatorem unum, alveum stillationis unum, manuale unum, funem USB unum, cochleas murales duas. | |
| 15.5 × 15.5 × 31.5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60 kg | |
| Fasciculus Tripodis: | 1 frusta/capsa fusca; 20 frusta/carton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5 kg | |
Ab initio suo, officina nostra producta primae classis mundialis evolvit, principio adhaerens.
Qualitatis primum. Nostra producta famam excellentem in industria et fidem pretiosam apud novos veteresque clientes adepta sunt.