Proprietates
Sensore automatico operatum: machina manuum disinfectionis sine tactu destinata est ad nebulas purgandi liquore vel alcohole, et dosin automaticam nebulae praebendam, quae disinfectionem manuum celerem et facilem permittit et contaminationem mutuam eliminat, optimam hygienem manuum assequens.
Commodum et Hygienicum: tantum manum sub sensore pone ut dispensatorem saponis incipias, infectionem cruciatam efficaciter vitare potes sine dispensatore saponis tangendo. Aptum locis publicis ut officiis, deversoriis, valetudinariis, institutionibus medicis, scholis, etc.
Specificatio
| Numerus rei: | F1307 |
| Magnitudo Producti: | 120x120x260 mm |
| Color: | Albus |
| Capacitas: | 1000ml |
| Materia: | Plasticum machinale ABS virginale centum per centum |
| Lagena: | Replendabilis |
| Pondus Producti: | 0.90kg |
| Potestas a: | Quattuor pilae magnitudinis C vel adaptator 110V/220V * Pilae non includuntur |
| Installatio: | Basis Muralis/Solaris |
| Typus Antliae: | Optionalis (Antlia Pulveris/Guttae/Spumae) |
| Dosis Usus: | Antlia 1-Liquida: 1ml Quotiescumque |
| Antlia Spumae Duae: 0.8ml Quotiescumque | |
| Antlia trium pulveris: 0.8ml singulis vicibus | |
| Certificatum: | CE, ROHS, FCC |
| Sarcina: | 1 frusta/capsa fusca; 15 frusta/carton |
| Magnitudo Scatulae: | 65.5 × 41 × 29 cm |
| Boreoccidentalis/Groupoccidentalis: | 13.80/14.50 kg |
Index sarcinarum:
Dispensator x1
Funiculus USB x1
Manuale x1
Cochleae ad parietem figendum x2
Fibula sustentans x 1
Adnotationes: pilae et adaptator USB in sarcina non includuntur.
Cura qualitatis:
1. Omnis processus productionis a turma nostra QC inspicitur.
2. Qualitas a perito ingeniario confirmatur
3. Certificata CE, FCC, ROHS probata et patentes sibi proprias habent.
Cura Clientium
1. Inquisitioni tuae de nostris productis vel pretio intra horas XXIV respondebitur.
2. Clientes nostros de processu productionis certiores facere et, si opus sit, inspectionem qualitatis ordinare adiuvare.
3. Garantia unius anni et officium post-venditionis responsabile.
4. Turma venditionum et machinatorum professionalum ad bonam experientiam emptionis curandam.
Ab initio suo, officina nostra producta primae classis mundialis evolvit, principio adhaerens.
Qualitatis primum. Nostra producta famam excellentem in industria et fidem pretiosam apud novos veteresque clientes adepta sunt.