Video
Proprietates:
Sensore automatico operatum: dispensator saponis manuum disinfectionis sine tactu destinatus est ad nebulas saponis manuum disinfectionis vel alcoholis, et dosin automaticam nebulae praebendam, quae disinfectionem manuum celerem et facilem permittit et contaminationem mutuam eliminat, optimam hygienem manuum assequens.
Stylus Muralis Affixus: dispensator purgatoris parietis affixus bene operatur ad superficiem mensae liberam servandam.
Pileis Operatur et Recargabilis: hoc dispensatore saponis alcoholicis pileis operatur, et etiam adaptatore alimentari potest. (Adaptatore et pileis non instructum)
Commodum et Hygienicum: tantum manum sub sensore pone ut dispensatorem saponis incipias, infectionem transversalem efficaciter vitare potes sine dispensatore saponis tangendo. Aptum locis publicis ut officiis, deversoriis, valetudinariis, institutionibus medicis, scholis, etc. Simul temperaturam manuum et frontis metitur.









| Parametri Technologici | |
| Batteria | Quattuor pilae AA, duae pilae 18650 vel USB |
| Materiae | ABS+HDPE summae qualitatis, non recuperatum |
| Color | albus, alii colores adaptari possunt |
| Dimensio | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Capacitas | 1200 millilitra |
| Accuratio | ±0.2°C |
| Temperatura ambientis | 10-40°C (15°C-35°C optimum est) |
| Spatium mensurae | 0-50°C |
| Genus alarmis | micans + sonans "DIDIDI" |
| Genera fistularum | Optionalis (Antlia Pulveris/Guttae/Spumae) |
| Collocatio | Murum Affixum, Mensae, Basis Tripodis |
Sarcina haec continet:
Dispensator x1
Funiculus USB x1
Manuale x1
Fibula sustentans x1
Cochleae ad parietem figendum x2
Alveus stillationis x1
Infundibulum x1
Ferculum operculi posterioris x1
Quantitas scatulae: 9 pcs/scatula
Magnitudo scatulae principalis: 49x49x36 CM
Pondus: 11.6 kg/Scatula
Adnotationes: pilae et adaptator USB in sarcina non includuntur.
Ab initio suo, officina nostra producta primae classis mundialis evolvit, principio adhaerens.
Qualitatis primum. Nostra producta famam excellentem in industria et fidem pretiosam apud novos veteresque clientes adepta sunt.