Video
Specificatio
| Numerus rei: | K9 Pro Plus |
| Magnitudo Producti: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Tensio electrica: | 5V 2A |
| Capacitas: | 1200ml |
| Distantiam Mensurans: | 2-10cm |
| Volumen Soni: | Gradus 1-4 Adaptabilis |
| Dosis: | 0.1-2ml adaptabilis |
| Installatio: | Murum Affixum, Mensae, Basis Tripodis |
| Typus Antliae: | Optionalis (Antlia Pulveris/Guttae/Spumae) |
| Spatium Mensurae: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura Alarmae: | Adaptabilis |
| Certificatum: | CE, ROHS, FCC |
| Emissio in decem et octo linguis: | |
| Sinica, Anglica, Hispanica, Iaponica, Lusitana, Coreana, Germanica, Francogallica, Russica, Italica, Arabica, Tucica, Thailandica, Cambodiensis, Indonesiaca, Bengalica, Hindica, Vietnamica | |
| Sarcina: | 1 frusta/capsa colorata; 9 frusta/carton |
| Arca Colorum Includit: | Dispensator x1, Funis USB x1, Manuale x1, Fibula sustentans x1 Cochleae ad parietem figendum x2 Alveus stillationis x1 Infundibulum x1 Ferculum operculi posterioris x1 Quantitas scatulae: 9 pcs/scatula Magnitudo scatulae principalis: 49x49x36 CM Pondus: 11.6 kg/Scatula Adnotationes: pilae et adaptator USB in sarcina non includuntur. |
| Magnitudo Arcae Coloris: | 15.5 × 15.5 × 31.5 cm |
| Magnitudo Scatulae: | 49x495x36cm |
| Boreoccidentalis/Groupoccidentalis: | 9.45/11.60 kg |
Proprietates:
1. In escritorio, pariete, tripode poni potest.
2. Linguas XVIII sustinet
3. Fontes potentiae: USB, quattuor pilae AA vel duae pilae 18650
4. Patentum sui iuris, CE, ROHS, FCC approbatum
5. Plures fistulae: spargere, guttare, spumare
7. OEM et ODM praesto sunt


Cura Clientium:
1. Inquisitioni tuae de nostris productis vel pretio intra horas XXIV respondebitur.
2. Clientes nostros de processu productionis certiores facere et, si opus sit, inspectionem qualitatis ordinare adiuvare.
3. Garantia unius anni et officium post-venditionis responsabile.
4. Turma venditionum et machinatorum professionalum ad bonam experientiam emptionis curandam.
Cura qualitatis:
1. Omnis processus productionis a turma nostra QC inspicitur.
2. Qualitas ab ingeniario perito confirmatur
3. Certificata CE, FCC, ROHS probata et patentes sibi proprias habent.
4. Garantia unius anni
Ab initio suo, officina nostra producta primae classis mundialis evolvit, principio adhaerens.
Qualitatis primum. Nostra producta famam excellentem in industria et fidem pretiosam apud novos veteresque clientes adepta sunt.