Video
Proprietates:
Mensura temperaturae longae distantiae: sensore intus altae qualitatis praedito, thermometrum saponis liquidi K9 Pro F et dispensator saponis temperaturam usque ad 3m monitorare potest, aptissimum ad usum in locis publicis, ut schola, deversorio, nosocomio, foro mercatorio, etc.
Stylus muralis affixus: dispensator automaticus purgatoris muralis bene operatur ad superficiem mensae liberam et mundam servandam.
Fungitur a Pileis et Recargabilis: hoc dispensatore saponis alcoholicis pileis AA vel 18650 fungitur, et etiam adaptatore alimentari potest. (Non instructum adaptatore et batteriis).
Commodum et Hygienicum: tantum manum sub sensore pone ut dispensatorem saponis automaticum incipias, infectionem transversalem efficaciter vitare potes sine dispensatore saponis tangendo. Aptum locis publicis ut officiis, deversoriis, valetudinariis, institutionibus medicis, scholis, etc. Simul temperaturam manuum et frontis metitur.


| Numerus rei: | K9 Pro F |
| Magnitudo Producti: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Tensio electrica: | 5V 2A |
| Capacitas: | 1200ml |
| Distantiam Mensurans: | 3m |
| Volumen Soni: | Gradus 1-4 Adaptabilis |
| Dosis: | 0.1-2ml adaptabilis |
| Installatio: | Murum Affixum, Mensae, Basis Tripodis |
| Typus Antliae: | Optionalis (Antlia Pulveris/Guttae/Spumae) |
| Spatium Mensurae: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura Alarmae: | Adaptabilis |
| Certificatum: | CE, ROHS, FCC |
| Emissio in decem et octo linguis: | |
| Sinica, Anglica, Hispanica, Iaponica, Lusitana, Coreana, Germanica, Francogallica, Russica, Italica, Arabica, Tucica, Thailandica, Cambodiensis, Indonesiaca, Bengalica, Hindica, Vietnamica | |
| Sarcina: | 1 frusta/capsa colorata; 9 frusta/cartolina |
| Arca Colorum Includit: | Dispensator x1, Funis USB x1, Manuale x1, Fibula sustentans x1, Cochleae ad parietem figendum x2, Alveus stillationis x1, Infundibulum x1, Alveus operculi posterioris x1, Quantitas scatulae: 9 pcs/scatula.Magnitudo scatulae principalis: 49x495x35 cmPondus: 11.6 kg/Scatula Adnotationes: pilae et adaptator USB in sarcina non includuntur. |
| Magnitudo Arcae Coloris: | 15.5 × 15.5 × 31.5 cm |
| Magnitudo Scatulae: | 49x495x35cm |
| Boreoccidentalis/Groupoccidentalis: | 9.45/11.60 kg |
| Numerus rei: | K9 Pro F |
| Magnitudo Producti: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Tensio electrica: | 5V 2A |
| Capacitas: | 1200ml |
| Distantiam Mensurans: | 3m |
| Volumen Soni: | Gradus 1-4 Adaptabilis |
| Dosis: | 0.1-2ml adaptabilis |
| Installatio: | Murum Affixum, Mensae, Basis Tripodis |
| Typus Antliae: | Optionalis (Antlia Pulveris/Guttae/Spumae) |
| Spatium Mensurae: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura Alarmae: | Adaptabilis |
| Certificatum: | CE, ROHS, FCC |
| Emissio in decem et octo linguis: | |
| Sinica, Anglica, Hispanica, Iaponica, Lusitana, Coreana, Germanica, Francogallica, Russica, Italica, Arabica, Tucica, Thailandica, Cambodiensis, Indonesiaca, Bengalica, Hindica, Vietnamica | |
| Sarcina: | 1 frusta/capsa colorata; 9 frusta/cartolina |
| Arca Colorum Includit: | Dispensator x1, Funis USB x1, Manuale x1, Fibula sustentans x1, Cochleae ad parietem figendum x2, Alveus stillationis x1, Infundibulum x1, Alveus operculi posterioris x1, Quantitas scatulae: 9 pcs/scatula.Magnitudo scatulae principalis: 49x495x35 cmPondus: 11.6 kg/Scatula Adnotationes: pilae et adaptator USB in sarcina non includuntur. |
| Magnitudo Arcae Coloris: | 15.5 × 15.5 × 31.5 cm |
| Magnitudo Scatulae: | 49x495x35cm |
| Boreoccidentalis/Groupoccidentalis: | 9.45/11.60 kg |
Ab initio suo, officina nostra producta primae classis mundialis evolvit, principio adhaerens.
Qualitatis primum. Nostra producta famam excellentem in industria et fidem pretiosam apud novos veteresque clientes adepta sunt.