| Magnitudo | 126.2*182.2*271.5mm |
| Materia | Plasticum PP |
| Color | Albus |
| Capacitas | 1000ml |
| Fons Potentiae | Pilae AA/18650 et USB Electricae |
| Includi | dispensator x1 |
| Funiculus USB x1 | |
| Manuale x1 | |
| Fibula sustentans x1 | |
| Cochleae ad parietem figendum x2 | |
| Alveus stillationis x1 | |
| Infundibulum x1 | |
| Ferculum operculi posterioris x1 | |
| Quantitas scatulae | Duodecim frusta/scatula |
| Magnitudo scatulae principalis | 57×44.5×33.5 cm |
| Pondus | 12.2 kg/Scatula |
| Observationes | Pilae et adaptator USB in sarcina non includuntur. |


Proprietates:
Sensore automatico operatum: dispensator saponis manuum disinfectionis sine tactu ad sanitizer manuum, gelum vel alcoholem destinatus est, et dosin automaticam nebulae praebet, quae disinfectionem manuum celerem et facilem permittit et contaminationem mutuam eliminat.
Plures collocationes: et in mensa poni potest, et etiam in pariete vel tripode figi, quod commode est in diversis locis adhiberi.
Pileis Operatur et Recargabilis: hoc dispensatore saponis alcoholici quattuor pileis AA vel duabus 18650 potentiam accipit, etiam fune typi-c potentiam accipere potest. (Adaptatore et pileis non instructum)
Commodum et Hygienicum: tantum manum sub sensore pone ut dispensatorem incipias, infectionem transversalem efficaciter vitare potes. Aptum est locis publicis, ut officiis, deversoriis, nosocomiis, institutionibus medicis, scholis, et cetera.
Ab initio suo, officina nostra producta primae classis mundialis evolvit, principio adhaerens.
Qualitatis primum. Nostra producta famam excellentem in industria et fidem pretiosam apud novos veteresque clientes adepta sunt.