Sensore automatico operatum: machina manuum disinfectionis sine tactu destinata est ad nebulas purgandi liquore vel alcohole, et dosin automaticam nebulae praebendam, quae disinfectionem manuum celerem et facilem permittit et optimam hygienem manuum assequitur.
Commodum et Hygienicum: tantum manum sub sensore pone ut dispensatorem saponis incipias, infectionem cruciatam efficaciter vitare potes sine dispensatore saponis tangendo. Aptum locis publicis ut officiis, deversoriis, valetudinariis, institutionibus medicis, scholis, etc.


| Numerus rei: | F18 |
| Tensio electrica: | 5V 2A |
| Capacitas: | 350ml |
| Distantiam Mensurans: | 2-10 cm |
| Volumen Soni: | Gradus 1-4 Adaptabilis |
| Dosis: | 0.1-2ml adaptabilis |
| Installatio: | Murum Affixum, Mensae, Basis Tripodis |
| Typus Antliae: | Optionalis (Antlia Pulveris/Guttae/Spumae) |
| Spatium Mensurae: | 0℃-42℃ (0℉-107.6℉) |
| Temperatura Operandi: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Temperatura Alarmae: | Adaptabilis (37.3-39℃) |
| Potestas a: | Pila AA, pila 18650, electrica Typi C |
| Certificatum: | CE, ROHS, FCC |
| Emissio in decem et octo linguis: | |
| Sinica, Anglica, Hispanica, Iaponica, Lusitana, Coreana, Germanica, Francogallica, Russica, Italica, Arabica, Tucica, Thailandica, Cambodiensis, Indonesiaca, Bengalica, Hindica, Vietnamica | |
| Fasciculus F18: | 1 frusta/capsa colorata; 12 frusta/cartolina |
| Una arca colorata continet: dispensatorem unum, alveum stillationis unum, manuale unum, funem USB unum, cochleas murales duas. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90 kg | |
| Fasciculus Tripodis: | 1 frusta/capsa fusca; 20 frusta/carton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5 kg | |
Ab initio suo, officina nostra producta primae classis mundialis evolvit, principio adhaerens.
Qualitatis primum. Nostra producta famam excellentem in industria et fidem pretiosam apud novos veteresque clientes adepta sunt.