Automatice sensori operata: machina manuum disinfectionis sine tactu destinata est ad...nebulaeliquor manuum vel alcohol, et dosin automaticam pulveris praebent, quae celerem et facilem manuum disinfectionem et assequi sinit.esoptima hygiena manuum.
Commodum et Hygienicum:jManum sub sensore pone ut dispensatorem saponis incipias; infectionem transversalem efficaciter vitare potes sine dispensatore saponis tangendo. Aptum locis publicis, ut officiis, deversoriis, valetudinariis, institutionibus medicis, scholis, etc.






| Numerus rei: | F12 |
| Magnitudo Producti: | 126.2*18m 2.2*271.5m |
| Tensio electrica: | 5V 2A |
| Capacitas: | 1000ml |
| Distantiam Mensurans: | 2-10cm |
| Volumen Soni: | Gradus 1-4 Adaptabilis |
| Dosis: | 0.1-2ml adaptabilis |
| Installatio: | Murum Affixum, Mensae, Basis Tripodis |
| Typus Antliae: | Optionalis (Antlia Pulveris/Guttae/Spumae) |
| Spatium Mensurae: | 0℃-42℃ (0℉-107.6℉) |
| Temperatura Operandi: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Temperatura Alarmae: | Adaptabilis (37.3-39℃) |
| Potestas a: | Pila AA, pila 18650, electrica Typi C |
| Certificatum: | CE, ROHS, FCC |
| Emissio in decem et octo linguis: | |
| Sinica, Anglica, Hispanica, Iaponica, Lusitana, Coreana, Germanica, Francogallica, Russica, Italica, Arabica, Tucica, Thailandica, Cambodiensis, Indonesiaca, Bengalica, Hindica, Vietnamica | |
| Fasciculus F12: | 1 frusta/capsa colorata; 12 frusta/cartolina |
| Una arca colorata continet: dispensatorem unum, alveum stillationis unum, manuale unum, funem USB unum, cochleas murales duas. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90 kg | |
| Fasciculus Tripodis: | 1 frusta/capsa fusca; 20 frusta/carton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5 kg | |
Ab initio suo, officina nostra producta primae classis mundialis evolvit, principio adhaerens.
Qualitatis primum. Nostra producta famam excellentem in industria et fidem pretiosam apud novos veteresque clientes adepta sunt.